KONTAKT OSS

Me har kontor og butikk på Bremnes på Bømlo og i Kunnskapshuset ved Leirvik på Stord.
BØMLO
Du finn oss i lett tilgjengelege lokaler i Bremnes sentrum.

Post- og besøksdresse:
Helle Elecon AS, Kyrkjegardsvegen 4, 5430 BREMNES.

Opningstider
Telefon 53 42 81 50.
STORD
Du finn oss i lett tilgjengelege lokaler i fyrste etasje. God parkering rett utanfor.

Post- og besøksdresse:
Helle Elecon AS, Sæ 138, Kunnskapshuset, 5417 STORD.

Opningstider
Måndag - fredag 07:00 til 15:30 (Stengt laurdag). Telefon 53 40 99 00.
Vakttelefon utanom opningstid er 53 40 99 10/922 07 511.

Kontaktpersonar:

Christer Notland
Dagleg leiar / avdelingsleiar prosjekt
982 40 642 | christer.notland@helleelecon.no

Anders Martin Helle
Avdelingsleiar VVS
404 03 681 | anders.helle@helleelecon.no

Jarle Neset
Avdelingsleiar elektro
930 89 788 | jarle.neset@helleelecon.no

Geir Inge Kallevåg
Leiar service elektro Bømlo
474 55 121 | geir.inge.kallevag@helleelecon.no

Halvor Øvrevik
Leiar service elektro Stord
922 07 511 | halvor.ovrevik@helleelecon.no

Einar Sigve Kulleseid
Prosjektleiar
908 49 595 | einar.kulleseid@helleelecon.no

John Magne Langåker
Prosjektleiar VVS
975 85 838 | john.langaker@helleelecon.no

Egil Sønstabø
Prosjektleiar VVS
992 21 000 | egil.sonstabo@helleelecon.no

Morten Tveit
Butikkansvarleg Comfort
941 41 623 | morten.tveit@helleelecon.no

Monica Norland
Kontormedarbeidar
930 53 609 | monica.norland@helleelecon.no