KONTAKT OSS

Me har kontor og butikk på Bremnes på Bømlo og i Kunnskapshuset ved Leirvik på Stord.
BØMLO
Du finn oss i lett tilgjengelege lokaler i Bremnes sentrum.

Post- og besøksdresse:
Helle Elecon AS, Kyrkjegardsvegen 4, 5430 BREMNES.

Opningstider
Telefon 53 42 81 50.
STORD
Du finn oss i lett tilgjengelege lokaler i fyrste etasje. God parkering rett utanfor.

Post- og besøksdresse:
Helle Elecon AS, Sæ 138, Kunnskapshuset, 5417 STORD.

Opningstider
Måndag - fredag 07:00 til 15:30 (Stengt laurdag). Telefon 53 40 99 00.
Vakttelefon utanom opningstid er 53 40 99 10/922 07 511.
Christer Valvatne Notland 600x600

Christer Notland
Dagleg leiar / avdelingsleiar prosjekt
982 40 642 | christer.notland@helleelecon.no

Jan Erik Langeland Dahl

Jan Erik Langeland Dahl
Avdelingsleiar VVS
958 18 208 | jan.erik.dahl@helleelecon.no

Jarle Neset 600x600

Jarle Neset
Avdelingsleiar elektro
930 89 788 | jarle.neset@helleelecon.no

Geir Inge Kallevaag 600x600

Geir Inge Kallevåg
Leiar service elektro Bømlo
474 55 121 | geir.inge.kallevag@helleelecon.no

Halvor Oevrevik 600x600

Halvor Øvrevik
Leiar service elektro Stord
922 07 511 | halvor.ovrevik@helleelecon.

Einar Sigve Kulleseid 600x600

Einar Sigve Kulleseid
Prosjektleiar
908 49 595 | einar.kulleseid@helleelecon.no

John Magne Langaaker 600x600

John Magne Langåker
Prosjektleiar VVS
975 85 838 | john.langaker@helleelecon.no

Hanne-Lene Nesse Haavik

Hanne-Lene Nesse Håvik
Butikkleiar
901 28 406 | hanne.havik@helleelecon.no

Espen Polden 600x600

Espen Polden
Lager / logistikk
958 28 738 | espen.polden@helleelecon.no

Monica Norland 600x600

Monica Norland
Kontormedarbeidar
930 53 609 | monica.norland@helleelecon.no